Májový projekt

Jak na projekt a co v něm všechno najdete?

Poslední rok nám tak nějak přijde, že je potřeba více než kdykoliv před tím budovat, sít a zalévat to krásné v nás. Láskyplně se o to starat, pečovat o sebe o naše blízké, budovat vztahy a sít krásné a milé návyky a semínka, třeba ve formě rodinných aktivit a projektů. Proto jsme se rozhodli přispět svou troškou do mlýna. Kromě toho, že si můžete s rodinou uspořádat Májovou stopovačku (kterou také naleznete v tomto projektu) můžete s dětmi navázat dalšími aktivitami, které v tomto souboru naleznete.

Projekt je křesťanský, je zaměřen na nás samotné, ale také na Boha, který nás převyšuje a který je hybnou silou v nás samých.

Aktivity jsou určeny pro děti a rodiče ve věku 5+, ale věřím, že s malou asistencí to zvládnou i tříleté děti. Projekt obsahuje 17 stran + Vám v ceně zašleme i Májovou stopovačku (13 stran)-

V projektu si s námi zasadíte semínko, vytvoříte si leporelo, znovu si připomeneme paralelu mezi setím semínek a setím hezkých a nehezkých věcí do nás samých. Budeme barvit pěnou na holení, vyrobíte si spinner, "květináč" a skleník v jednom a mnoho dalšího. Vyrobíte si závěsnou májovou láskyplnou ozdobu a taky si vyzkoušíte dva pokusy, které nejen, že děti budou bavit, ale znovu si budete společně moci uvědomit, jakou moc mají slova. Tak pojďme na to!

50,00 Kč
Please select variants first