Májový projekt

Jak na projekt a co v něm všechno najdete?

Poslední rok nám tak nějak přijde, že je potřeba více než kdykoliv před tím budovat, sít a zalévat to krásné v nás. Láskyplně se o to starat, pečovat o sebe o naše blízké, budovat vztahy a sít krásné a milé návyky a semínka, třeba ve formě rodinných aktivit a projektů. Proto jsme se rozhodli přispět svou troškou do mlýna. Kromě toho, že si můžete s rodinou uspořádat Májovou stopovačku (kterou také naleznete v tomto projektu) můžete s dětmi navázat dalšími aktivitami, které v tomto souboru naleznete.

Projekt je křesťanský, je zaměřen na nás samotné, ale také na Boha, který nás převyšuje a který je hybnou silou v nás samých.

Aktivity jsou určeny pro děti a rodiče ve věku 5+, ale věřím, že s malou asistencí to zvládnou i tříleté děti. Projekt obsahuje 17 stran + Vám v ceně zašleme i Májovou stopovačku (13 stran)-

V projektu si s námi zasadíte semínko, vytvoříte si leporelo, znovu si připomeneme paralelu mezi setím semínek a setím hezkých a nehezkých věcí do nás samých. Budeme barvit pěnou na holení, vyrobíte si spinner, "květináč" a skleník v jednom a mnoho dalšího. Vyrobíte si závěsnou májovou láskyplnou ozdobu a taky si vyzkoušíte dva pokusy, které nejen, že děti budou bavit, ale znovu si budete společně moci uvědomit, jakou moc mají slova. Tak pojďme na to!

50,00 Kč