Vánoční projekt

Možná, že byste v tomto projektu čekali stromek, kapra, vánočku, dárky, ozdoby, nebo seznam na nákup. Tak to vám hned na začátek musím říct: To tady nenajdete.

Osobně si myslím, že je toho všude kolem až dost. Když zapnete televizi, je to samý Santa, stromky, dárky, reklamy na půjčky, prostě na pořádné "Vánoce".

Ale já si nemyslím, že o tom jsou pořádné Vánoce. Podle mě, jsou Vánoce časem, kdy můžeme být společně s rodinou, s dětmi, sami se sebou. Vánoce jsou pro mě časem rozjímání, vděčnosti a protože jsme křesťané, je to pro naši rodinu především o vnitřním pokoji

a o připomenutí si narození Ježíše. A to je to hlavní, co v tomto projektu najdete.

V projektu naleznete Vánoční Biblický příběh. příběh o narození Ježíška. Musím hned na začátek říci, že jsem vynechala pasáž o Herodovi a příběh tří králů jsem zestručnila. Tak nějak mi přijde, že příběh tří králů vystačí na celý jeden projekt v lednu. Dále tu najdete omalovánky, vystřihovánky, výrobu vánoční lampičky, aktivity pro mladší školní děti a předškoláky, jako jsou spojovánky, obtahovánky písmen, procvičování časové souslednosti. Také tu najdete aktivity pro starší děti: hru hádej, kdo jsem a luštění křížovky, skládání origami.

Co budete pro tento projekt potřebovat:

  • pastelky, nebo fixy,
  • LED svíčku,
  • vytisknuté tyto materiály.
50,00 Kč