Poznej YMCA poznej Tlučnou

Pojďte, zvedněte se spolu s námi, vyběhněte ven, vezměte spolu děti, kamarády a pojďte objevovat poklady našeho okolí. Projekt, který se může uskutečnit s laskavou podporou obce Tlučná!

Každý měsíc vyvěsíme právě tady a také na sociální síti fotku místa. Pokud víte, kde místo je a nebo máte chuť prozkoumávat okolí Tlučné, nebo místa prostě jen náhodou objevíte toulkami v okolí Tlučné: vyfoťte se a pošlete nám Vaši fotku na místě. A když budete první, nemine Vás nádherná knižní odměna, co zahřeje nejen duši, mysl a tělo.

Hledání na září

Zvládnete se vyškrábat skoro až do nebes? Tak hurá na zářijové hledání. Pošlete nám Vaši aktuální fotku z místa a vyhrajte nádhernou publikaci od Kazdy: Musí si lvi stříhat hřívu? Věříme, že po takovém výstupu se budete jistě cítit jako lvi =).

Prázdninové hledání

Procházeli jste se někdy okolím Tlučné? Máme tu několik moc krásných relaxačních míst, na rozcestích i na cestách s krásnými výhledy a ve stínu vzrostlých stromů. Jedním z dalších hledání je křížek s lavičkou, zvaný na sahaře. Víte, kde to je?

Vyfoťte se a pošlete nám fotku, těšíme se!

Tentokrát můžete vyhrát nádhernou knihu od nakladatelství Kazda: Kdopak se tu chechtá? To, abychom měli ty prázdniny opravdu veselé.

Květnové hledání

Všimli jste si někdy, že v "dubáku" lese na konci Tlučné směrem na Vejprnice jsou nádherné malované obrázky svatých? Ty maluje jedna moc laskavá slečna a věší je se svým tatínkem na stromy už dlouhé roky. Tlučeňákům se staly orientačními body a obdivovanými dominantami malých lesních křižovatek. Pojďte je s námi objevit.

Jeden z malovaných obrázků je naším bodem k nalezení pro měsíc květen.

A jaká kniha bude prvnímu nálezci odměnou?

Je jaro a tak se pojďme podívat na to, co se na jaře děje se zvířaty.