Tábor 2021

English camp 2021- SHAKE THE FRUIT

!!obsazeno!!

I letos pro Vás a Vaše děti připravujeme parádní tábor plný netradiční zábavy, pokusů, písniček, her, nových přátelství přes oceán a spousty dalšího.

Letos se můžeme těšit na již čtvrtý ročník tábora a jsme si jisti, že Vás uhrane stejně jako desítky dětí a dospěláků před Vámi. Děti si z tábora odnášejí nejen perfektní anglické znalosti, ale přátelství s Americkými kamarády a vzpomínky, které nezapomenou.

Co s dětmi budeme dělat?

Každý tábor, ať má jakékoliv téma děláme chemické a fyzikální pokusy, zpíváme, tančíme, běháme, hrajeme hry, malujeme, pomáháme si, střílíme z luku, hrajeme americký fotbal a spoustu a spoustu dalšího. 

Letos pro děti připravujeme téma Ovocného koktejlu. Děti poznají všechny možné druhy ovoce, budeme dělat ovocná zátiší, špízy, koktejly. Budeme ovocem malovat, sbírat ho, hrát ovocnou bitvu. 

Protože je ale tábor křesťanský nezůstaneme jen u ovoce, které vidíme, ale budeme s dětmi dělat ovoce ducha. Ovoce toho, co děláme, co pěstujeme uvnitř sebe. Na táboře jsou pouze křesťanští vedoucí a to co nás spojuje jsou křesťanské hodnoty. 

To co s dětmi děláme je parádní tábor, na který se každý rok těší desítky dětí, je plný aktivit a dobrodružství, dětem ale také předáváme křesťanské hodnoty, které jsou v nás. Děti uslyší Biblické příběhy. Píšeme to zde proto, aby nedošlo k mystifikaci a zmatení toho, co od tábora očekáváte.

Říkáte si jaký je poměr dospělých resp. rodilých mluvčí na děti? Snažíme se udržovat počet 5 dětí na jednoho rodilého mluvčího. V Každé skupině je jeden český anglicky mluvící lektor a dva rodilý mluvčí. Skupiny jsou po 10 dětech.

Jaké další tábory pro Vás letos připravujeme?