s podporou MŠMT

Aktuální kroužky od září 2024

V tomto školním roce probíhají tyto kroužky, cena za pololetí/ kroužek je jednotná 2100 Kč/ účastník. 1900 Kč/ účastník pro členy YMCA Plzeň.

Chcete se stát členy YMCA? Kontaktujte nás zde.

Technický kroužek kroužek

Tento kroužek plný technického nadšení, strojů, pokusů, objevování a souvislostí je vhodný pro děti od 5-9 let. Děti si osahají všechny možné typy elektronických hraček a stavebnic, naučí se ovládat jednoduché programy, objeví kouzla a taje fyziky a chemických pokusů a poznají svět v souvislostech. Je vhodný pro malé objevitele, technické nadšence a otevřené hlavičky =). Kroužek vede Isaac, takže s ním děti mohou konverzovat nejen česky, ale mnoho výrazů objeví i v anglickém jazyce.

Chcete přihlásit svoje dítko? Můžete jej přihlásit tady.

Taneční kroužek a sportovní průprava

Taneční kroužek se zaměřuje na rozvoj koordinace, rytmiky a pohybových dovedností. Děti se mohou těšit na krátké taneční vazbičky, protahování, rytmická cvičení a pohybové hry (překážkové dráhy, apod.) Nebude chybět ani spousta legrace, protože tančíme pro radost, nikoliv pro výkony. Kroužek je vhodný pro děti od 4 do 10 let (nebo dle individuální domluvy a možností dítěte), scházet se budeme každou středu od 16:40 do 17:40 hodin ve Sluníčku. Na děti se těší trenérky Zuza Nováčková a Pája Andrlová, které se tanci a trénování dětí věnují přes 10 let. Působily v tanečních skupinách YES Dance Plzeň a X-Way Plzeň, kde dosáhly mnoha tanečních a trenérských úspěchů na českých i mezinárodních soutěžích. V současné době se tanci věnují rekreačně a těší se, až lásku k tanci a pohybu předají svým novým svěřencům. Přihlásit můžete své dítko tady.

Anglické divadlo

Má Vaše dítko rádo angličtinu v pohybu a hned ji aplikovat? Nebo si možná samo někdy anglicky zpívá a povídá? Tenhle báječný kroužek skloubí vše do jednoho. Děti se procvičí v angličtině a naučí se mnoho nových slovíček a slovních obratů, budou tvořit, běhat a kromě jiného si užijí úžasnou lektorku Barbaru a její tvůrčí a kreativní energii. Přihlásit můžete Vaše dítko tady.

Power jóga

Tradiční jóga s dynamičtějšími a silovými prvky. Tento skvělý kurz vede zkušená a certifikovaná lektorka Martina Pecháčková. Kurz je vhodný pro ženy, muže, prostě kohokoliv, kdo si přeje protáhnout a zpevnit tělo.  Přihlásit se můžete zde

Kreativní kroužek

Kreativní kroužek s úžasnou Simčou je vhodný pro děti 4-9 let pro holky a kluky, co si rádi tvoří. Děti společně malují, lepí, stříhají, modelují a zkouší nezvyklé techniky a výtvory. Kroužek trvá jednu hodinu a v letošním školním roce bude každé pondělí od 16:00-17:00 hodi.