s podporou MŠMT

Aktuální kroužky od září 2022

V tomto školním roce probíhají tyto kroužky, cena za pololetí/ kroužek je jednotná 2000 Kč/ účastník. Pokud je lekcí za pololetí méně, zachováváme cenu 100 Kč/ lekce.

Robotický kroužek

Tento kroužek plný technického nadšení, strojů, monitorů, robotů a robůtků je vhodný pro děti od 5-10 let. Děti si osahají všechny možné typy robotů, elektronických hraček a stavebnic, naučí se ovládat jednoduché a mírně složité programy. Je vhodný pro malé objevitele, technické nadšence a otevřené hlavičky =). Kroužek vede Martin.

Chcete přihlásit svoje dítko? Můžete jej přihlásit tady.

YMCA klub

Klub pro každé dítko, co rádo objevuje, tvoří, zpívá, no prostě žije! S dětmi budeme venku i uvnitř, když to počasí nedovolí, budeme objevovat les, budeme tvořit, malovat, probouzet v sobě hudební cit, zasportujeme si, přirozenou formou budeme objevovat angličtinu, ale rozhodně to nebude jen o ní =). Kroužek je vhodný pro děti od 4 do 8 let.

Na kroužku s dětmi budeme dělat stejný anglický okruh jako v běžné angličtině, kterou děláme. YMCA klub je postaven ve volnějším rytmu, půjdeme s dětmi o lesa, budeme objevovat okolí, probouzet kamarádství a přitom se učit anglicky. Přihlásit můžete své dítko tady.

Angličtiny

Naše angličtiny jsou nadupané nejen jazykem, děti si s námi zazpívají, protáhnou si tělo, něco obvykle vyrobíme, nebo si zahrajeme na malé vědce a to všechno v angličtině s lektorem a rodilým mluvčím. Angličtiny jsou rozdělené
do čtyř skupin podle věku dětí. Kurz pro děti 3-6 let, děti 9-12 let a teenage je plně obsazen. Stále máme volná místa v kurzu 6-9 let, přihlásit můžete Vaše dítko tady.

Angličtina pro ženy

Angličtina je navrhnutá nejen jako jazykový kurz, ale relax a odpočinek, příjemné odpoledne a takové jemné oddechnutí po celém dni, nejen pro maminky. Společně procházíme každý měsíc dva příběhy, které mají společný význam, nejen po jazykové stránce, společně konverzujeme a tvoříme. Skupinka je velmi malá, příjemná, blízká, milá. Jestli i ty máš pocit, že je to něco, co tě obohatí, přidej se. Kurz je pro toto pololetí plně obsazen.

Angličtina pro maminky a děti

Kurz vhodný pro maminky a malé dětičky do 6 let věku. Úroveň angličtiny může být různá, s dětmi tvoříme, malujeme, zpíváme, běháme, hrajeme si, na konci kurzu máme prostor pro anglickou konverzaci maminek a nebojte se, někdy i dost lámanou. Připojit se může kdokoliv =).

Kurz vede rodilá mluvčí Melissa Lewis.

Power jóga

Tradiční jóga s dynamičtějšími a silovými prvky. Tento skvělý kurz povede zkušená a certifikovaná lektorka Martina Pecháčková. Kurz je vhodný pro ženy, muže, prostě kohokoliv, kdo si přeje protáhnout a zpevnit tělo. Kurzy budou probíhat od října, každou středu od 19:00 do 20:00 a neděli 19:00-20:00.  Přihlásit se můžete už teď, zde

Zdravá záda (cvičení) 

Cvičení pro bolavá záda a tělo, rozhodně není vhodné jen pro starší, nebo zdravotně indisponované, naopak! Jestli máte trable s krční páteří, zády, nebo čímkoliv úžasná Renča se Vás ujme. Na každé lekci se protáhnete, procvičíte namáhané partie, zrelaxujete. Začínáme v září, od nového pololetí, přihlásit se můžete zde.

Kreativní kroužek

Kreativní kroužek s úžasnou Evičkou, vhodný pro děti 4-8 let pro holky a kluky, co s rádi tvoří. Děti budou malovat, lepit, stříhat, modelovat, no prostě bude to hodina a půl nabitá pořádnou tvorbou.

Příprava na bojové sporty a sebeobrana s Pavlem

Jsme fakt moc rádi, že jsme našli dalšího nadšence k nám do Sluníčkovské party! Pavla srdcaře tělem i duší. Pavel má bohaté zkušenosti s trénováním bojových sportů a vedení sebeobrany s dětmi, je s ním parádní zábava a je to tahoun na bránu. No a co bude s Vašimi dětmi každé úterý od 18:00 do 19:00 dělat? Bude je učit základy bojových sportů, jak se bránit, hmaty, chvaty, základní fyzickou průpravu, děti si s ním zlepší kondičku a i sebevědomí. Je to prostě něco, co obzvlášť kluci v dnešní době víc než potřebují. Přihlásit svoje děti můžete tady.

Zábavná laboratoř

Kroužek je vhodný pro malé chemiky, fyziky a objevitele ve věku 5-10 let. V naší laboratoři to bude šumět, šplouchat, bobtnat, bujet, bouchat, sublimovat, krystalizovat, prostě všechna zábava chemie a fyziky. A že Vás to ve škole nebavilo, no právě, tohle je totiž zábavná věda! Kroužek vede Věrka. Přihláška možná tady.

Keramika pro maminky a děti

Kurz vhodný pro maminky a děti všeho věku. Kurz probíhá jednou za 14 dní na celé dopoledne- pátek od 9:30-11:00- Společně budeme tvořit tématicky i volně, podle toho, jak nám to půjde, jaké bude roční období. Každý tvoří podle svých schopností a ač máme stejné zadání- hrnek, vznikne z toho spousty krás. Přihláška možná tady.