s podporou MŠMT

Aktuální kroužky od září 2023

V tomto školním roce probíhají tyto kroužky, cena za pololetí/ kroužek je jednotná 2100 Kč/ účastník. 1900 Kč/ účastník pro členy YMCA Plzeň.

Technický kroužek kroužek

Tento kroužek plný technického nadšení, strojů, pokusů, objevování a souvislostí je vhodný pro děti od 5-10 let. Děti si osahají všechny možné typy elektronických hraček a stavebnic, naučí se ovládat jednoduché programy, objeví kouzla a taje fyziky a chemických pokusů a poznají svět v souvislostech. Je vhodný pro malé objevitele, technické nadšence a otevřené hlavičky =). Kroužek vede Isaac, takže s ním děti mohou konverzovat nejen česky, ale mnoho výrazů objeví i v anglickém jazyce.

Chcete přihlásit svoje dítko? Můžete jej přihlásit tady.

Taneční kroužek a sportovní průprava

Taneční kroužek se zaměřuje na rozvoj koordinace, rytmiky a pohybových dovedností. Děti se mohou těšit na krátké taneční vazbičky, protahování, rytmická cvičení a pohybové hry (překážkové dráhy, apod.) Nebude chybět ani spousta legrace, protože tančíme pro radost, nikoliv pro výkony. Kroužek je vhodný pro děti od 4 do 10 let (nebo dle individuální domluvy a možností dítěte), scházet se budeme každou středu od 16:40 do 17:40 hodin ve Sluníčku. Na děti se těší trenérky Zuza Nováčková a Pája Andrlová, které se tanci a trénování dětí věnují přes 10 let. Působily v tanečních skupinách YES Dance Plzeň a X-Way Plzeň, kde dosáhly mnoha tanečních a trenérských úspěchů na českých i mezinárodních soutěžích. V současné době se tanci věnují rekreačně a těší se, až lásku k tanci a pohybu předají svým novým svěřencům. Přihlásit můžete své dítko tady.

Angličtiny

Naše angličtiny jsou nadupané nejen jazykem, děti si s námi zazpívají, protáhnou si tělo, něco obvykle vyrobíme, nebo si zahrajeme na malé vědce a to všechno v angličtině s lektorem a rodilým mluvčím. S dětmi se učíme projektově. Co to znamená? Každý měsíc se s námi nese jedno hlavní téma. Během jednoho měsíce se děti naučí 40 slovíček a atypické slovní vazby pro dané téma. Angličtiny jsou rozdělené do čtyř skupin podle věku dětí. Kurz pro děti 3-6 let, 6-9 let a děti 9-12 let a teenagers. Kurzem děti provede Věra Burianová a rodilý mluvčí Isaac Mathew. Přihlásit můžete Vaše dítko tady.

Power jóga

Tradiční jóga s dynamičtějšími a silovými prvky. Tento skvělý kurz vede zkušená a certifikovaná lektorka Martina Pecháčková. Kurz je vhodný pro ženy, muže, prostě kohokoliv, kdo si přeje protáhnout a zpevnit tělo. Kurzy probíhají každou středu od 18:00-19:00, 19:00 do 20:00 a neděli 19:00-20:00.  Přihlásit se můžete zde

Kreativní kroužek

Kreativní kroužek s úžasnou Simčou je vhodný pro děti 4-9 let pro holky a kluky, co si rádi tvoří. Děti společně malují, lepí, stříhají, modelují a zkouší nezvyklé techniky a výtvory. Kroužek trvá jednu hodinu a v letošním školním roce bude každé pondělí od 16:00-17:00 hodi.

Příprava na bojové sporty a sebeobrana s Pavlem

Jsme fakt moc rádi, že jsme našli dalšího nadšence k nám do Sluníčkovské party! Pavla srdcaře tělem i duší. Pavel má bohaté zkušenosti s trénováním bojových sportů a vedení sebeobrany s dětmi, je s ním parádní zábava a je to tahoun na bránu. No a co bude s Vašimi dětmi každé úterý od 18:00 do 19:00 dělat? Bude je učit základy bojových sportů, jak se bránit, hmaty, chvaty, základní fyzickou průpravu, děti si s ním zlepší kondičku a i sebevědomí. Je to prostě něco, co obzvlášť kluci v dnešní době víc než potřebují. Přihlásit svoje děti můžete tady.