s podporou MŠMT

Aktuální kroužky od ledna 2021- zápis je možný v pololetí, sledujte volná místa zde

V tomto školním roce probíhají tyto kroužky, cena za pololetí/ kroužek je jednotná 2000 Kč/ účastník. Pokud je lekcí za pololetí méně, zachováváme cenu 100 Kč/ lekce.

Robotický kroužek

Tento kroužek plný technického nadšení, strojů, monitorů, robotů a robůtků je vhodný pro děti od 6-12 let. Děti si osahají všechny možné typy robotů, elektronických hraček a stavebnic, naučí se ovládat jednoduché a mírně složité programy. Je vhodný pro malé objevitele, technické nadšence a otevřené hlavičky =). Na tomto kroužku spolupracujeme s lektorem ZČU, stejně tak díky ZČU můžeme dětem nabídnout široké spektrum robotů, které můžeme mít zapůjčené.

Chcete přihlásit svoje dítko? Můžete jej přihlásit tady.

YMCA klub

Klub pro každé dítko, co rádo objevuje, tvoří, zpívá, no prostě žije! S dětmi budeme venku i uvnitř, když to počasí nedovolí, budeme objevovat les, budeme tvořit, malovat, probouzet v sobě hudební cit, zasportujeme si, přirozenou formou budeme objevovat angličtinu, ale rozhodně to nebude jen o ní =). Kroužek je vhodný pro děti od 4 do 8 let.

Na kroužku s dětmi budeme dělat stejný anglický okruh jako v běžné angličtině, kterou děláme. YMCA klub je postaven ve volnějším rytmu, půjdeme s dětmi o lesa, budeme objevovat okolí, probouzet kamarádství a přitom se učit anglicky. Přihlásit můžete své dítko tady, na tomto kurzu je 1 volné místo.

Angličtiny

Naše angličtiny jsou nadupané nejen jazykem, děti si s námi zazpívají, protáhnou si tělo, něco obvykle vyrobíme, nebo si zahrajeme na malé vědce a to všechno v angličtině s lektorem a rodilým mluvčím. Angličtiny jsou rozdělené
do čtyř skupin podle věku dětí. Kurz pro děti 3-6 let, děti 9-12 let a teenage je plně obsazen. Stále máme volná místa v kurzu 6-9 let, přihlásit můžete Vaše dítko tady.

Angličtina pro ženy

Angličtina je navrhnutá nejen jako jazykový kurz, ale relax a odpočinek, příjemné odpoledne a takové jemné oddechnutí po celém dni, nejen pro maminky. Společně procházíme každý měsíc dva příběhy, které mají společný význam, nejen po jazykové stránce, společně konverzujeme a tvoříme. Skupinka je velmi malá, příjemná, blízká, milá. Jestli i ty máš pocit, že je to něco, co tě obohatí, přidej se. Kurz je pro toto pololetí plně obsazen.

Power jóga

Tradiční jóga s dynamičtějšími a silovými prvky. Tento skvělý kurz povede zkušená a certifikovaná lektorka Martina Pecháčková. Kurz je vhodný pro ženy, muže, prostě kohokoliv, kdo si přeje protáhnout a zpevnit tělo. Kurzy budou probíhat od října, každou středu od 19:00 do 20:00 a neděli 19:00-20:00.  Přihlásit se můžete už teď, zde

Zdravá záda (cvičení) 

Cvičení pro bolavá záda a tělo, rozhodně není vhodné jen pro starší, nebo zdravotně indisponované, naopak! Jestli máte trable s krční páteří, zády, nebo čímkoliv úžasná Renča se Vás ujme. Na každé lekci se protáhnete, procvičíte namáhané partie, zrelaxujete. Začínáme v září, od nového pololetí, přihlásit se můžete zde.

Kreativní kroužek

Kreativní kroužek s úžasnou Evičkou, vhodný pro děti 4-8 let pro holky a kluky, co s rádi tvoří. Děti budou malovat, lepit, stříhat, modelovat, no prostě bude to hodina a půl nabitá pořádnou tvorbou.

Příprava na bojové sporty a sebeobrana s Pavlem

Jsme fakt moc rádi, že jsme našli dalšího nadšence k nám do Sluníčkovské party! Pavla srdcaře tělem i duší. Pavel má bohaté zkušenosti s trénováním bojových sportů a vedení sebeobrany s dětmi, je s ním parádní zábava a je to tahoun na bránu. No a co bude s Vašimi dětmi každé úterý od 18:00 do 19:00 dělat? Bude je učit základy bojových sportů, jak se bránit, hmaty, chvaty, základní fyzickou průpravu, děti si s ním zlepší kondičku a i sebevědomí. Je to prostě něco, co obzvlášť kluci v dnešní době víc než potřebují. Přihlásit svoje děti můžete tady.