Pronájem prostor centra

Hledáte finančně prostory na oslavu nebo meeting? Rádi pronajali prostory na odpoledne, hodinu, nebo na celý den? Rádi Vám poskytneme možnost pronájmu prostor.

Prostory mají dvě toalety, sprchu, umyvadla, přebalovací stůl. Vybavenou kuchyň veškerým nádobím, mikrovlnkou, kávovarem, lednicí, mrazákem, varnými plotýnkami. 

V prostorech jsou dvě velké místnosti. První kuchyň s gaučem a křesly, kde najdete i vybavená dětský koutek. Druhá velká místnost většinu času slouží jako prostor pro výuku, běhání, cvičení, můžete využít promítání pomocí projektoru a reproduktory k přehrávání muziky. V případě přespání poskytneme matrace, karimatky a lůžkoviny, ideálně přinést vlastní spacáky, které položíme na zem. V této velké místnosti je krb.

Při vchodu do domu si uskladníte oblečení v prostorné šatně.

Objekt je nově zrekonstruovaný, s podlahovým vytápěním, krbem v docházkové (5 min chůze) od autobusové zastávky a 10 minut chůze od vlakové zastávky.

Prostor se nachází v Tlučné 15 minut autem od centra Plzně.

Chcete si prostor pronajmout?

Cena pronájmu za hodinu je 250 Kč/hod.

Pokud byste si chtěli pronajmout celý den (0:00 až 23:00) pak za 1800 Kč na den- na oslavy probíhá předání klíčů v 17:00 pátek a zpět v neděli dopoledne.

Chcete si rezervovat a domluvit pronájem prostor? Kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře: