Pronájem prostor centra

Hledáte finančně dostupné nenáročné ubytování pro rodinu, nebo byste si rádi pronajali prostory na odpoledne, hodinu, nebo na celý den? Rádi Vám poskytneme možnost pronájmu prostor.

Prostory mají dvě toalety, sprchu, umyvadla, přebalovací stůl. Vybavenou kuchyň veškerým nádobím, mikrovlnkou, kávovarem, lednicí, mrazákem, varnými plotýnkami. 

V prostorech jsou dvě velké místnosti. První kuchyň s gaučem a křesly, kde najdete i vybavená dětský koutek. Druhá velká místnost většinu času slouží jako prostor pro výuku, běhání, cvičení, můžete využít promítání pomocí projektoru a reproduktory k přehrávání muziky. V případě přespání poskytneme matrace, karimatky a lůžkoviny, ideálně přinést vlastní spacáky, které položíme na zem. V této velké místnosti je krb.

Při vchodu do domu si uskladníte oblečení v prostorné šatně.

Objekt je nově zrekonstruovaný, s podlahovým vytápěním, krbem v docházkové (5 min chůze) od autobusové zastávky a 10 minut chůze od vlakové zastávky.

Prostor se nachází v Tlučné 15 minut autem od centra Plzně.

Chcete si prostor pronajmout?

Cena pronájmu za hodinu je 200 Kč/hod.

Pokud byste si chtěli pronajmout celý den (0:00 až 23:00) pak za 1500 Kč na den- na oslavy probiha predani klicu v 17:00 pátek a zpet v nedeli dopoledne.

Objekt si také můžete pronajmout na dovolenou, nejmenší možný časový úsek je 5 pracovních dní. 

5 dní za 5.900 Kč

6 dní za 6.500 Kč

7 dní za 7.500 Kč

Každý další den 900 Kč za objekt. Cena za objekt je platná pro 10 osob, které v objektu budou a méně. V případě vyššího počtu osob tj. 10 a více osob v objektu si účtujeme 400Kč/objekt/noc jako příspěvek na energie.

Chcete si rezervovat a domluvit pronájem prostor? Kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře: