Pomoc v nouzi

Životem se někdy může přehnat nepříjemná bouře, rozfoukat nám naše jistoty a utopit to, v co jsme doufali. I proto jsme tu my. Umíme Vám pomoci hmotně, fyzicky i duševně.

Pomoc je zadarmo, bez ohledu na to, čím jste si prošli, snažíme se každému pomoci, tak jak je to pro jeho situaci nejvhodnější.

Pomoc je anonymní, nikde nebudeme sdílet, kdo jste, co se Vám stalo, nikde nebudeme udávat Vaše jméno.

Pomoc, kterou nabízíme my je založena na našem vztahu s Vámi, chceme vědět komu pomáháme, chceme být s Vámi v kontaktu, naše pomoc nikdy není finanční dar.

Co Vám můžeme nabídnout?

Potravinová pomoc

Každá týden rozvážíme potraviny, drogerii a nezbytné oblečení ad. do rodin, k jednotlivcům, kde je pomoc potřeba. Pomoc může být dlouhodobá, ale i jednorázová, podle toho, v jaké životní situaci jste.

Společenství

Někdy člověk potřebuje nejen to fyzické ale i duševní. Nemusíte být sami, jsme tu proto, abyste se cítili v bezpečí, můžeme si společně sednout a probrat co Vás tíží, můžete se k nám přidat každou neděli od 14:00 na společné křesťanské setkání, je to zcela nezávazné. Variant je celá řada.

Být užitečný

Možná se cítíte být jen sami? Možná byste chtěli někam patřit a být užiteční? Je to ta největší lidská potřeba a často nám chybí bezpečný prostor, kde se můžeme realizovat. I to je u nýs možné. Dejte nám vědět, ozvěte se nám a domluvíme se.

Přísloví 14:31 B21

Kdo utiskuje chudáka, uráží jeho Tvůrce; ctí jej však ten, kdo nuzným pomáhá.