Pomoc v nouzi

Životem se někdy může přehnat nepříjemná bouře, rozfoukat nám naše jistoty a utopit to, v co jsme doufali. I proto jsme tu my. Umíme Vám pomoci hmotně, fyzicky i duševně.

Pomoc je zadarmo, bez ohledu na to, čím jste si prošli, snažíme se každému pomoci, tak jak je to pro jeho situaci nejvhodnější.

Pomoc je maximálně šetrná k vašemu soukromí. Vaši situaci si dle možností musíme ověřit, abychom předešli zneužití pomoci. 

Pomoc, kterou nabízíme my je založena na našem vztahu s Vámi, chceme vědět komu pomáháme, chceme být s Vámi v kontaktu, naše pomoc nikdy není finanční dar.

Co Vám můžeme nabídnout?

Potravinová pomoc

Každá týden rozvážíme potraviny, drogerii a nezbytné oblečení ad. do rodin, k jednotlivcům, kde je pomoc potřeba. Pomoc může být dlouhodobá, ale i jednorázová, podle toho, v jaké životní situaci jste.

Společenství

Někdy člověk potřebuje nejen to fyzické ale i duševní. Nemusíte být sami, jsme tu proto, abyste se cítili v bezpečí, můžeme si společně sednout a probrat co Vás tíží, můžete se k nám přidat každou neděli od 14:00 na společné křesťanské setkání, je to zcela nezávazné. Variant je celá řada.

Být užitečný

Možná se cítíte být jen sami? Možná byste chtěli někam patřit a být užiteční? Je to ta největší lidská potřeba a často nám chybí bezpečný prostor, kde se můžeme realizovat. I to je u nýs možné. Dejte nám vědět, ozvěte se nám a domluvíme se.

Přísloví 14:31 B21

Kdo utiskuje chudáka, uráží jeho Tvůrce; ctí jej však ten, kdo nuzným pomáhá.