O nás

Záleží nám na tom, jaký chceme mít svět kolem sebe.  

Jaké je naše poslání?

Znovu obnovovat komunitní vztahy v našem okolí, budovat nová přátelství, nabízet dětem i dospělým kvalitní kroužky s přesahem a prostor pro příjemná setkání.

Jdeme do toho srdcem! Jsme lidé, kteří to, co děláme, děláme z přesvědčení a věříme, že to má smysl. A tak u nás najdete jen nadšené lidi pro věc. 


Vzdělávání hrou

Na vzdělání nám záleží, ač kroužky nejsou tím jediným, co děláme. Nevěříme v lavice a sezení za nimi. Věříme v interakci, v objevování a poznávání, věříme v pohyb a kreativitu, věříme v křesťanské hodnoty, věříme a budujeme v dětech i v nás samých pozitivní vztahy k sobě a okolí.

Dáváme dětem prostor se vyjádřit a vedeme je k naslouchání. Chápeme společně strávený čas jako prostor k obohacující interakci.

Můžete se k nám připojit. Možná cítíte, že máte na něco talent a chtěli byste ho uskutečnit, možná byste chtěli najít k sobě přátelé a parťáky, možná byste chtěli s něčím pomoci a cítit se být součástí společenství, ať je to tak či onak, ať vaše srdce tluče jakkoliv rychle, nahlas, či tiše, naše dveře jsou otevřené jakémukoliv nápadu, myšlence, osobě, srdci i duši. Pojďte s námi.