Co s dětmi děláme

Možná tak váháte, jestli se k nám na kroužek přihlásit, nebo ne. Jestli je to pro Vás a Vaše děti vhodné, nebo naopak. Tak Vám to zkusíme trochu ulehčit a trochu Vám to všechno popíšeme.

Jsme křesťané, věříme v křesťanské hodnoty, řídíme se jimi a žijeme pro ně. S dětmi, ale děláme kvalitní kroužky, které je baví, z kterých si odnášejí znalosti, morální hodnoty, přátelství a poznání.

Stojíme o kamarádství, o přátelství, o komunitní vztahy. Takže pokud chcete jenom děti přivézt a odvézt a vidět se mezi dveřmi, možná budete překvapeni, že pro rodiny děláme různé akce- dýňovou párty, divadlo, kouzelníka. Můžete tomu odolávat, ale myslíme si, že je to škoda

Co je obsahem angličtin? Jazyk- učíme slovíčky, gramatiku tzv. projektovým učením. S dětmi děláme celý měsíc jeden "projekt" jeden okruh znalostí, slovíček, gramatiky. Protože opakování je matka moudrosti, protože děti si pamatují co si několikrát vyzkoušejí, protože nám přijde líto, vyčerpat fantazii jen na sešit a tužku. S dětmi děláme pokusy, malujeme, zpíváme, hrajeme hry. 

Učíme s prvky montessori, můžete si třeba prohlédnout flashcards, které během výuky používáme.

Každý měsíc děláme dva příběhy- jeden křesťanský a druhý pohádkový. Ale více si poslechněte ve videu.

Těšíme se na Vás. Dejte nám o sobě vědět, nebo se můžete přihlásit na kurz.