Je to jenom o jablku? Ovocný kompot, aneb ovoce ducha

Určitě Vám neuniklo, že jsme teď všichni tak nějak více spolu, jako rodina, doma. Může to být prostě o dost víc náročnější než za normálních okolností. Tak nějak víc se o sebe všechny naše nálady třou až z toho může být pěkná třenice.

Ale my naštěstí nejsme jablko, i když jablko je fakt dobrota a navíc s ním jde vymýšlet spoustu hokus pokusů, které si ukážeme. My jsme totiž lidé a my si můžeme rozhodnout jaké emoce v sobě budeme pěstovat a které ovládneme. A tím máme na mysli děti, ale taky nás dospěláky, protože, co si budeme namlouvat, je to hodně i o nás, my určujeme jaké to doma bude, jestli to bude atmosféra sladce vonící jako jablečný koláč, nebo bude trpká jako nedozrálé jablko.

A tak pro Vás máme tohle ovocné dobrodružství, vyjde Vám tak na dva týdny, ale záleží, jak moc budete rychlí, jak moc budete aktivity opakovat, nebo jestli si je budete šetřit. Můžete samozřejmě přeskakovat, nebo aktivity dělat tak, jak jsou pro Vás nachystané, dávají tak hlavu a patu a navazují na sebe. Tak co, půjdete do toho  s námi?

Tento projekt je na dva týdny parádního dobrodružství!

100,00 Kč