Velikonoční stezka Tlučná

Pošlete nám fotku z Velikonoční stezky a vyzvedněte si u nás odměnu

Vydejte se s dětmi poznat opravdový příběh Velikonoc. Velikonoční stezka, kterou si můžete projít je rozmístěna i po Tlučné.

Co budete potřebovat:

  • chytrý telefon, do kterého si stáhnete aplikaci pro čtení QR kódů,
  • pokud máte v telefonu připojení k internetu bude to ještě lepší, stezku lze ale načíst (QR kód pro text) i bez připojení,
  • možná něco dobrého na zub, stezka končí v lesoparku u ohniště =), budete-li si chtít stezku zpestřit můžete si na konci udělat s dětmi táborák a něco dobrého opéct.

Jak cesta funguje:

  • Na cestě je vyvěšeno 10  A3 plakátů, na každém z nich najdete tři QR kódy, které si můžete s dětmi načíst, přečíst si text a pustit video (část příběhu)
  • Na konci- tedy na posledním plakátu najdete QR kód, pomocí kterého se dostanete na web, kde Vám po zadání Vaší e-mailové adresy přijde jako odměna velikonoční projekt, který si můžete s dětmi doma vytisknout a zpracovat.

Kde jsou plakáty umístěné

  1. Plakátek visí naproti kapličce na betonovém sloupu

2. plakátek visí na stromě na cestě směrem ke sběrnému dvoru

3. plakátek visí na plotě u vchodu za sběrným dvorem směrem k lesoparku.

4. plakátek už najdete v lesoparku, kousek od betonových panelů sejděte směrem dolů do lesoparku.

Plakátky 5-10 jsou vyvěšené v lesoparku, pokračujte po vyšlapané cestě vpravo směrem na západ podél betonového plotu, zde najdete další dva plakátky, poslední v tomto směru je plakátek u lavičky (to už je kousek od silnice), další plakátky pak visí ve směru na východ znovu podél cesty až k ohništi.

Celou cestu si můžete pročíst i z pohodlí domova, stejně tak tam můžete zadat svůj e-mail a získat projekt. ZDE