Dětský klubík Sluníčko

Hledáte pro svoje děti rodinné a individuální hlídání? Pravidelné i nárazové?

V dětském Klubíku Sluníčko Vám nabízíme příjemné, kreativní, rodinné prostředí pro Vaše děti s těmi nejlepšími lektory.

Prozatím nabízíme Klubík Sluníčko pouze středy, pokud se kapacita tohoto dne naplní otevřeme i další dny, kdy budete moci služeb Klubíku Sluníčko využít.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ  středa 2. ÚNORA 9:30-12:00

Maminky a děti, můžete se za námi přijít podívat, Vaše děti se s námi mohou zapojit do programu, vy si můžete prohlédnout, kde Vaše děti budou trávit čas. Pokud chcete dorazit dejte nám prosím vědět dopředu na e-mail: gabrielatriskova@slunickotlucna.cz, nebo FB Sluníčka.

Výhodou dětského klubíku je malá skupina dětí- max. 8 dětí ve skupině. Klademe velký důraz na individuální přístup k osobnosti každého dítěte, podporujeme jeho samostatnost a zároveň vedeme ke spolupráci ve skupině a jeho vlastní sebeobsluze. Díky věkové skupině v rozpětí 2 až 6 let se děti navzájem učí jeden od druhého, spolupracovat a komunikovat. Našim cílem je nastavit prostředí v klubíku tak, aby pobyt dětí u nás byl radostný, podnětný a tvůrčí. Každý den hlídání je připraven bohatý program a široká škála aktivit: hudební, výtvarný, taneční program a pohybové aktivity, nácvik jemné a hrubé motoriky, rozvoj logiky. K dispozici je soukromé hřiště, kde jsou pro děti připravené pestré aktivity a hračky.


Harmonogram dne:

7:00-8:00         příchod dětí, pohádky, klidové aktivity

8:00-9:00         pohybové aktivity

                    ->  úklid, hygiena

9:30-10:00       dopolední svačina

10:00-11:00       zájmové činnosti (zpěv, tanec, výtvarná a vzdělávací činnost) 

                    -> úklid, hygiena

11:30-12:00      oběd, odchod dětí domů s dopolední docházkou

12:00-13:30     odpolední odpočinek 

13:30-15:00     kolektivní hry, pobyt venkuLektoři

Klubíkem Vaše děti provede energická a nesmírně empatická lektorka Gabriela Třísková Dis., která je nejen zkušenou lektorkou ve Sluníčku ale má i mnohaleté zkušenosti práce s dětmi, má vystudovanou VOŠ v Domažlicích se zaměřením na sociální službu a speciální pedagogiku. Gábi zároveň vychovává dva skvělé kluky a tak zná nejen profesní rovinu práce s dětmi, ale také tu mateřskou.

V Klubíku před obědem a při vyzvedávání dětí budete moci potkat i Ing. Věru Burianovou, která byla u zrodu YMCA v Plzni, spolu s manželem založila Sluníčko, má vystudovanou ZČU, má tři děti, které učí doma, je dlouholetou lektorkou nejen ve Sluníčku, ale hlavně má hlavu plnou praštěných nápadů, které děti s nadšením vítají.


Ceník

Docházka celý den 7:00- 15:00   (včetně jídla)                                                                                          400 Kč

Docházka dopolední, odchod dítěte po obědě do 12:30    (včetně jídla)                                                 300 Kč

Možnost předplacení měsíční docházky sleva z cele částky 5%

Platbu je nutné uhradit předem na účet. 

Bankovní spojení:

2301301631/2010 VS 5023 (Do poznámky uveďte celé jméno dítěte) 

Storno podmínky plateb:

Platbu je potřeba uhradit minimálně 72 hodin před dnem nástupu dítěte (tj. 3 dny), pokud je dítě včasně odhlášeno tj. více než 48 hodin před dnem nástupu, je možné platbu převést na jiný den hlídání v plné výši. Platbu není možné vracet, pouze ve výjimečných individuálních případech. Pokud dítě není omluveno do 48 hodin, nebo je omluveno déle, platba propadá ve prospěch poskytovatele služby YMCA Plzeň, jako náklady vynaložené za službu.

Seznamte se s řádem Klubíku Sluníčko:Přihláška