Májová stopovačka

Letošní rok, je jiný než ty jiné. Ale ať je jaký je, děti jsou zvídavé, akční, tvořivé a lačné po dobrodružství bez ohledu na okolmosti.

Proto jsme se rozhodli připravit pro ně a rodiče Májovou stopovačku. Stopovačka není fyzicky náročná a je to příjemná procházka pro celou rodinu. Na této trase bude připravená celý květen a tak jí můžete využít kdykoliv. Sestává se z šesti zastavení, každé najdete GPS a také růžového májového fáborku, který u zastavení visí. Taky si můžete prohlédnout mapu s trasou.

Nakonci stopovačky najdete "truhlu", ve které bude připravená odměna pro každého účastníka (truhlu průběžně dle registrací doplňujeme ,aby se dostalo na každého). Odměnou každému malému účastníkovi bude vyrábění, májová dobrota a povídání o Máji sebou.

Pojďte s námi zažít dobrodružnou májovou výpravu

Kdy se můžete na stopovačku vydat? Kdykoliv mezi 30. dubnem a 31. květnem.

Kolik vás může být? Kolik je libo, nemůžeme vám ale zaručit, že bude odměn dostatek, pokud si chcete být jistí, že tam odměny na děti budou čekat- ZAREGISTRUJTE SE!

Kolik to stojí? Stopovačka je od nás zadarmo, pokud se Vám ale líbí, co děláme a chtěli byste nám přispět můžete na náš YMCAřský účet poslat libovolný dar:  2301301631/2010 s variabilním symbolem 5005

Chcete se k nám přidat? Vyplňte nám prosím pár údajů:

  •  ať jste v obraze
  • aby na vás s jistotou čekala odměna
  • ať jste při tom, když se něco děje

Co děti na stopovačce čeká? 

Povídání o prvním máji, o tom jak se slavil a slaví, jaké se k němu váží tradice, malé úkoly a nápady na aktivity.

Na konci děti čeká odměna s vyráběním, májová dobrota a povídání pro děti na doma, aby si i v pohodlí domova mohly s rodiči o máji povídat.


Jsme rádi, že do toho jdete s námi. Možná jste o nás ještě neslyšeli, možná Vám běží hlavou kdo jsme a proč to děláme? Můžete se podívat na naše video.