Májová stopovačka

Letošní rok, stejně jako ten loňský je odlišný . Ale ať je jaký je, děti jsou zvídavé, akční, tvořivé a lačné po dobrodružství bez ohledu na okolnosti.

Proto jsme se rozhodli připravit pro děti a rodiče Májovou stopovačku. Stopovačka není fyzicky náročná a je to příjemná procházka pro celou rodinu. Na této trase bude připravená celý květen a tak jí můžete využít kdykoliv. Sestává se z 9 zastavení.

Na konci stopovačky najdete "truhlu", ve které bude připravená odměna pro každého účastníka (truhlu průběžně dle registrací doplňujeme, aby se dostalo na každého). Odměnou každému malému účastníkovi bude něco na procvičení mozkových závitů =), dobrota a něco navíc =).

Kdy se můžete na stopovačku vydat? Kdykoliv mezi 30. dubnem a 31. květnem.

Kolik vás může být? Kolik je libo, odměny budeme třikrát týdně doplňovat do truhly =). Truhla bude schovaná pod stromy na zahradě komunitního centra (tedy přímo před Sluníčkovským centrem)

Kolik to stojí? Stopovačka je od nás zadarmo, pokud se Vám ale líbí, co děláme a chtěli byste nám přispět můžete na náš YMCAřský účet poslat libovolný dar:  2301301631/2010 s variabilním symbolem 5031


Mapa stopovačky: