Májová stopovačka

Letošní rok, stejně jako ten loňský je odlišný . Ale ať je jaký je, děti jsou zvídavé, akční, tvořivé a lačné po dobrodružství bez ohledu na okolnosti.

Proto jsme se rozhodli připravit pro děti a rodiče Májovou stopovačku. Stopovačka není fyzicky náročná a je to příjemná procházka pro celou rodinu. Na této trase bude připravená celý květen a tak jí můžete využít kdykoliv. Sestává se z 9 zastavení.

Na konci stopovačky najdete "truhlu", ve které bude připravená odměna pro každého účastníka (truhlu průběžně dle registrací doplňujeme, aby se dostalo na každého). Odměnou každému malému účastníkovi bude dobrota a něco navíc =).

Kdy se můžete na stopovačku vydat? Kdykoliv mezi 30. dubnem a 10. květnem.

Kolik vás může být? Kolik je libo, odměny budeme třikrát týdně doplňovat do truhly =). Truhla bude schovaná pod stromy na zahradě komunitního centra (tedy přímo před Sluníčkovským centrem)

Kolik to stojí? Stopovačka je od nás zadarmo, pokud se Vám ale líbí, co děláme a chtěli byste nám přispět můžete na náš YMCAřský účet poslat libovolný dar:  2301301631/2010 s variabilním symbolem 5031


Mapa stopovačky:

Stopovačka začíná na cestě do lesa nad koupalištěm a končí pokladem před komunitním centrem Sluníčko, jděte po růžových fáborkách.

Chcete-li načíst, že jste byli na trase stáhněte si aplikaci iOrienteering a zaregistrujte se, když dorazíte k úkolu načtěte QR kód. Pro absolvování stopovačky to ale není nutné.